FORGOT YOUR DETAILS?

Her Yaşa Yüzme Öğretiyoruz!

Akademi Yüzme Okulu 2006 yılının sonunda Beylikdüzü Yüzme Kulübü derneği adı altında hizmete girmiştir. Deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde 7’den 70’e herkese yüzme dersleri vermekteyiz. Su sporunu sevdirmeyi amaç edinmiş okulumuz, bu alanda bilinçli sporcular yetiştirmeyi de görev edinmiştir. Koordinatörümüz Yunus IŞILAK ve deneyimli ekibi ile sizlere yüzme sporunu sevdirerek zevkle öğretmeye yardımcı olacaktır.
Yüzme sporun da ki en büyük problem insanların suya alışamamaları veya sudan korkmalarıdır. Eğitimimiz esnasında suyu sevdirme, suda nefes alabilme, suda hareket edebilme gibi temel eğitimleri veririz. Daha sonra yüzme aşamalarını ve stilleri öğretiriz.

İstanbul'un En İyi Yüzme Havuzlarındayız!

Bahçelievler Yenibosna’da bulunan Ar-El Koleji‘ne ait yarı olimpik yüzme havuzunda grup (4 yaş ve üzeri küçük yaş çalışmaları ve yetişkin) çalışmaları ve özel ders çalışmaları vermekteyiz. Adres:Güneşli Yolu, Atatürk Caddesi, Radar Karşısı 34530, Yenibosna-Bahçelievler / İstanbul Ataköy Sheraton Hotel‘de sadece özel yüzme dersleri için günün her saatinde ders yapılabilmektedir. Gürpınar’da bulunan Beylikdüzü Yüzme Kulubü‘nde ait, yarı olimpik yüzme havuzunda her gün, her saat Beşiktaş Balmumcu’da bulunan The Mercury Hotel ait yüzme havuzunda saat 07:00 ile 12:00 saatleri arasında kişiye özel yüzme dersleri vermekteyiz.

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Facebook

Twitter

Instagram

TOP