0212-5523630 / 0533-7741268info@akademiyuzmeokulu.com Profesyonel Yüzme Öğretmenlerimizle Her Yaşa Yüzme Öğretiyoruz!
bizim site red kiwi

Her Yaşa Yüzme Öğretiyoruz

7’den 70’e herkese yüzme dersleri veriyoruz!

Akademi Yüzme Okulu 2006 yılının sonunda Beykent Spor Kulübü derneği adı altında hizmete girmiş ve daha sonra ismini Beylikdüzü Yüzme Kulubü olarak güncellemiştir. Deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde 7’den 70’e herkese yüzme dersleri vermekteyiz. Su sporunu sevdirmeyi amaç edinmiş okulumuz, bu alanda bilinçli sporcular yetiştirmeyi de görev edinmiştir. Koordinatörümüz Yunus IŞILAK ve deneyimli ekibi ile sizlere yüzme sporunu sevdirerek zevkle öğretmeye yardımcı olacaktır.
Yüzme sporun da ki en büyük problem insanların suya alışamamaları veya sudan korkmalarıdır. Eğitimimiz esnasında suyu sevdirme, suda nefes alabilme, suda hareket edebilme gibi temel eğitimleri veririz. Daha sonra yüzme aşamalarını ve stilleri öğretiriz.
  • Yunus IŞILAK
    Yunus IŞILAKGenel Koordinatör
  • Yusuf Işılak
    Yusuf IşılakYüzme Öğretmeni
  • Ercan Yasin Süsler
    Ercan Yasin SüslerYüzme Öğretmeni

“Yüzme sporun da ki en büyük problem insanların suya alışamamaları veya sudan korkmalarıdır. Eğitimimiz suyu sevdirme, suda nefes alabilme, suda hareket edebilme gibi temel eğitimlerle başlar”

Yunus IŞILAK

Havuzlarımız

İstanbul'un En İyi Yüzme Havuzlarındayız

Bahçelievler Yenibosna’da bulunan Ar-El Koleji‘ne ait yarı olimpik yüzme havuzunda grup (4 yaş ve üzeri küçük yaş çalışmaları ve yetişkin) çalışmaları ve özel ders çalışmaları vermekteyiz.
Adres:Güneşli Yolu, Atatürk Caddesi, Radar Karşısı 34530, Yenibosna-Bahçelievler / İstanbul
Ataköy Sheraton Hotel‘de sadece özel yüzme dersleri için günün her saatinde ders yapılabilmektedir.
Beşiktaş Balmumcu’da bulunan The Plaza Hotel havuzunda da özel yüzme dersi için sabah 07:00 ile 12:00 saatleri arasında her hangi bir saat aralığında özel ders çalışması yapılmaktadır.
Dijital Pazarlama